dijitalbaski-telefon

Döviz Kuru

Dijital Baskı MerterVinil Baskı

Halk arasında branda diye tabir edilen bu malzeme 280 - 320 - 440 -520 gr olarak vardır, Gramaj artıkça kullanım yerindeki kalitede önemli  280 gr vinily genellikle seri afiş veya seçim afişlerinde çoğunlukda kullanılmaktadır 440 gr veya 520 gr vinily ise tabela yüzeylerinde veya bilboardlarda
veya kaliteli iş yapmak için istedğiniz her yerde kullanabilirsiniz vinily malzeme uzakdoğu ve avrupa olarak vardır Avrupa branda ipleri ve kalitesi ile uzakdoğu brandadan daha kalitelidir, Vinily malzeme ışıklı ve ışıksız olarak imal edilmektedir

 

Vinyl germe tabela ve reklamının tercih edilmesinin sebeplerinin başında Tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar. Bu sistemde vinylin en büyük ölçüsü 5mt. x 50mt. dir. İkinci en önemli tercih sebebi ise Vinyl üzerine istediginiz renkte istediğiniz kadar resmi kullanabilmenizdir.

 

Zemininizi tek renk yapmak değilde degrade geçişli yapabilme , zeminde olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz. Bu sebeplerden dolayı Vinyl Germe tabela ve reklam sistemleri çok tercih ediliyor. Bu baskıyı normal bir vinyl, vinil, Branda ( Vinyl ) üzerine yapamazsınız.


Işıklı Tabela ve reklamlarda kullanılmak için üretilmiş olan Işıklı Vinil, Backlit Vinyl kullanmalısınız. Işık geçirgen Vinyl kullanmazsanız ışığı homojen alamazsınız, Renkleriniz ve resimleriniz Soluk görünür. Kurumsal Reklam Firmaları haricindeki Reklamcılar , Tabela ve reklamcılar genelde düşük maliyet olsun diye Normal Işık Geçirgenliği olmayan, bu işe uygun düşmeyen malzemeleri kullanmaya malesefki devam etmektedirler.

 

Tabi Tabela ve reklamcıları bu yola sürükleyen sebep Müşterinin Tabela ve reklam fiyatlarını yüksek bulmasıdır. Bu sebepten tabela ve reklamcılarada fazla söylecek bir söz kalmamaktadır. Birka Reklam olarak müşterimiz bizden ışıksız vinyl kullanmamızı (Frontlit Vinyl) isteselerde biz böyle bir uygulama yapamamaktayız.


Vinil Örnekleri

  • vinilgerme
  • vinil-germe2
  • vinil-germe2
  • vinilgerme3
  • vinil-germe4
  • vinil-germe5