Profesyonel Tasarımlar

Profesyonel Tasarımlar

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Ekonomik Fiyatlar

Ekonomik Fiyatlar

ve Kazanan Müşteriler

ve Kazanan Müşteriler

Hakkımızda Bizi Tanıyın

Profesyonel ajans yönetimi, grafik departmanı, matbaa ve baskı alt yapısı ile reklamcılığın hemen her alanında faaliyetlerine hızla ve daima büyüyerek devam eden dijitalbaskimerter.com’in reklamcılık portföyünü, hizmetlerini ve müşterilerini daha yakından tanımak için, size daha hızlı ulaşabilmek adına hazırladığımız dijitalbaskimerter.com sayfasını ve dijitalbaskimerter.com kurumsal web sayfasını inceleyebilirsiniz.


Dijital baskı merkeziyle, günlük ortalama 3000 m2 baskı yaparak gerek kendi müşterilerimizin gerekse de tedarikçisi konumunda olduğumuz çözüm ortağı reklam ajanslarına dijital baskı çözümleri sunmakta olan dijitalbaskimerter.com, aynı zamanda tabela, cephe giydirme ve yönlendirme sistemleri ile de açık hava reklamcılığında kesintisiz ve sürekli kalite anlayışı ile reklam çözümleri sunmaktadır.


2005 yılından bugüne Nist Reklam olarak reklamcılık adına yürüttüğümüz faaliyetlerimizi ülke kapsamında erişilebilir olması için dijitalbaskimerter.com olarak adım attık.


Daha ziyade yola çıkma amacımız düşük maliyetli reklam faaliyetlerine herkesin ulaşabilmesidir. Amacımız Türkiye’de 81 İl ve 957 ilçeye hizmet vermektir. Başta İstanbul olmak üzere yoğun çalışılan ve birçok iş kolunun merkezleri statüsüne gelen büyük şehirlerde, reklam ve afiş işleri arz talep çerçevesinde daha uygun bütçe ile yapılmaktadır. Bu çerçevede İstanbul da dahil olmak üzere Anadolu’da da ürün ve hizmet faaliyetlerimizi en uygun bütçe ile nihai müşterilerimize sunmayı amaç ediniyoruz.