dijitalbaski-telefon

Döviz Kuru

Dijital Baskı MerterFolyo Baskı

Folyo Uygulamaları Vitrin, Fuar, Kongre, Showroom ve benzeri alanlarda indirim, promosyon, kampanya yada tanıtım işlerinizi tüketicilerinize ve kullanıcılarınıza en hızlı ve ekonomik yoldan ulaştırabilmenizi sağlar.

 

Folyo Uygulama tekniği pleksi, dekota, fotoblok ve polikarbon üzeri uygulamalar ile defalarca kullanım avantajı sağlar. Folyo Uygulamalar Dekoratif amaçlı kullanımlar içinde çok uygundur. Uygulama yapılan alanlarda görsel şovlar yapmanıza olanak sağlar. Folyo Uygulamalar zengin renk çeşitleri ve malzeme alternatifiylede kaplama malzemesi olarak mükemmeldir.

Folyo kesim günümüzde genel olarak tabela yapımında, branda afiş yapımında, araç,iç-dış cephe kaplamalarında sık kullanılır..Folyo iç mekan ve dışmekan olarak 2 ayrılmıştır.

 

İç Mekan Folyosu

Bu folyo_vinil çeşiti sadece iç mekan baskılar da kullanılır ve su bazlı mürekkeplerle baskı yapılır. Bu sebepten laminasyon kaplanmadan kullanılmaz. İç mekan Folyoda görünüşte diğer folyolar gibidir ancak bu malzemenin mürekkep tutması için üzerine extradan bir film kaplanmaktadır. Bu film sayesinde Su mazlı mürekkep folyonun üzerinde durabilmektedir. Bu baskıları dış mekanda kullanma gibi bir lüksümüz yoktur çünkü çok kısa bir süre içinde baskı yapmış olduğunuz folyonun üzerinde renk kalmayacak ve güneş başta kırmızı tonlarındaki rekler olmak üzere hepsini solduracaktır.

 

Dış Mekan Folyosu

Bu folyo ( vinyl ) çeşiti sıklıkla kullanılan bir ürün olup üzerine Solvent bazlı mürekkeplerle baskı yapılır. Solvent bazlı mürekkep olduğundan dolayı malzeme üzerine direk baskı tutmakta ve dolayısıyle extradan bir film kaplanmamaktadır. Solvent Bazlı mürekkep kullandığınız mürekkebin cinsine göre 1-5 yıl arasında solmayabilir.

Folyo Baskı Örnekleri

  • folyo-kesim
  • folyokesim2
  • folyokesim3
  • folyo-kesim4
  • folyo-kesim5
  • folyo-kesim6