dijitalbaski-telefon

Döviz Kuru

Dijital Baskı MerterBez Afiş

Bez Afiş ilk önceleri üzerine fırça vasıtası ile çeşitli sloganlar yazılmaya başlayarak reklam sektörüne adımını atmıştır. Bez Afişlerden çok yüksek adetlerde istendiginde ipek kalıp yapılıp, seri üretime geçilmiştir. İlk zamanlarda Bez Afiş afişlerin üzerinde çok fazla renk kullanılamıyordu. Ancak teknoloji ilerledi ve şuanda bez afişlerin üzerine , dijital baskılarda olduğu gibi resim baskısı bile yapılabilmektedir.

 

Bez Afiş birçok alanda kullanılmaktadır. Bez Afiş özellikle fiyat uygunluğu sebebi ile tercih edilmektedir. Bez Afiş üretimi düşük maliyetli olduğundan bir çok firma tarafından halen kullanılmaktadır. Bez Afişin malzemesi ismindende anlaşıldığı üzere bez yani kumaş olduğundan dış mekanda çok dayanıklı değildir. Bez afişin Uzun yıllar kullanılma gibi bir lüksü yoktur.

 

Bu gibi bir ihtiyaç duyulduğunda Branda Baski dedigimiz Digital Baskı Teknolojisini kullanmalısınız. Bez Afiş yerine PVC bazkı Brandalara , Vinil, Vinyllere baskı yapmalısınız. Sokaklarda, Caddelerde, Bina Cephelerinde v.s. gibi alanlarda bez afiş reklamı kullanılmaktadır. Bez Afişler genelde sağ ve sol kısımlarından sopa ile tutturularak asılmaktadır.

 

Bez Afiş, diger PVC baskı ürünleri gibi dayanıklı bir malzeme değildir. Uzun yıllar kullanma ihtimaliniz yoktur. Bez Afişinizi çok gergin bir şekilde bir yere asmanız, bez afişinizin yırtılmasına sebep olacaktır. Önceki yazılarımızda da belli ettiğimiz üzere Bez Afiş ucuz oluşundan dolayı tercih edilen bir üründür. Çok uzun soluklu kullanımlarda Brandayı tercih etmelisiniz.

Bez Afiş Örnekleri

  • bez-afis
  • bez-afiş2
  • bez-afiş3